Інформаційний фонд WETI Заповідні території українських карпат
Пишіть Нам Поможіть ! Сторінка Відгуків На першу сторінку
    головна / горгани  
 
    Зміст    

       
Контакти:

вул. Визволення, 22
м. Надвірна,
Івано-Франківська обл.,
Україна, 78400
тел:. +38 03434 22684
e-mail: gorgany@base.nd.if.ua

Розміщення:
Реклама: Самая актуальная информация экран на samsung s8 тут.
 

Екологічна освіта

Територія заповідника “Горгани” є природним еталоном недоторканої діяльністю людини центральної частини Українських Карпат. Він має велике наукове і практичне значення. Але разом з тим заповідник є своєрідним еколого-просвітницьким центром, який проводить активну освітню роботу серед молоді та місцевого населення.

При заповіднику створено природничий клуб “Кедрина”, який об’єднав літераторів, працівників бібліотек, художників та природолюбів. Клуб став ініціатором проведення на Надвірнянщині міжнародної екологічної акції “Марш парків – 2000”. У її рамках було проведено ряд заходів, зокрема – акцію “Пам’ятні дерева”, посадку дерев у міському парку, літературні конкурси, конкурси екомалюнків тощо.

Оскільки повноцінний туризм на території заповідника не практикується, то цікавою є практика організації науково-пізнавальних стежок для усіх зацікавлених.

Приємним сюрпризом стала домовленість між дирекцією заповідника та Надвірнянською середньою школою №4 про проходження школярами літньої навчальної практики в природному заповіднику “Горгани”. Учні житимуть протягом тижня у лісництві, працюватимуть на дослідних ділянках та відпочиватимуть у горах.
вступ
ландшафти
річки та джерела
екоосвіта
флора
фауна
місто Надвірна
легенди
туризм
Пнівський замок 

На початок документу
© 2000-2002 - carpathians.org.ua . Усі права застережені
© дизайн 2000-2002 - carpathians.org.ua
© фотографії 2000-2002 - carpathians.org.ua