Інформаційний фонд WETI Заповідні території українських карпат
Пишіть Нам Поможіть ! Сторінка Відгуків На першу сторінку
    головна / карпатський  
 
    Зміст    

       
Контакти:

вул. Стуса, 6
м. Яремча, Ів.-Франківська обл.,
Україна, 78500
тел.: +380 (03434) 22817
e-mail:
ecoplay@phantom.pu.if.ua

Розміщення:
Реклама: http://repsol.com.ua/ repsol moto high mileage 4t 25w60. . Официальный сайт Игоря Мазепы. . Подробное описание юридические услуги днепр здесь.
 

Флора

Хоча район, в якому створений парк, давно освоєний людиною, тут збереглося чимало корінних лісів з багатьма видами рослин і тварин. На території парку зафіксовано 70 видів деревних і 110 видів чагарникових порід, а всього 1100 видів вищих судинних рослин, в тому числі 78 – рідкісних і зникаючих, які занесені до Червоної книги України. Серед них, шафран Гейфелів, арніка гірська, білотка альпійська, рододендрон східнокарпатський, тирлич карпатський тощо.

Найбільшої уваги заслуговує особлива група гірських видів рослин, які зустрічаються тільки у Карпатах – карпатські ендеміки. Це живі свідки шляхів формування і становлення флори Карпат, і тому втрата кожного з них – непоправна для науки. Всього в парку зареєстровано 35 ендемічних видів.

Однією з характерних фітоісторичних і ботаніко-географічних особливостей Карпатського парку є збереження на його території найбільших в Українських Карпатах острівних осередків реліктових угрупувань сосни звичайної, берези повислої та сосни кедрової.
вступ
ландшафти
річки
мінеральні джерела
екоосвіта
флора
фауна
історія Яремче
рекреація
туризм
музейНа початок документу
© 2000-2002 - carpathians.org.ua . Усі права застережені
© дизайн 2000-2002 - carpathians.org.ua
© фотографії 2000-2002 - carpathians.org.ua