Інформаційний фонд WETI Заповідні території українських карпат
Пишіть Нам Поможіть ! Сторінка Відгуків На першу сторінку
    головна / вижницький  
 
    Зміст    

       
Контакт:

вул. Головна, 61
смт. Берегомет,
Чернівецька обл.,
Україна, 59233
тел.: +380 (3730) 36906
e-mail: vkorzhyk@chsu.cv.ua


Розміщення:
Реклама: http://megalink.lg.ua/ iteam интернет провайдер Луганск. . Заказать индивидуальную поездку в Европу из Львова
 

Туризм та рекреація

Завдяки транспортній доступності, наявності слабо-окультурених ландшафтів, мінеральних джерел, а також сприятливим кліматичним умовам та етнографічним особливостям Покуття, Вижницький НПП має вагоме рекреаційне та екотуристичне значення. На сьогоднішній день у Вижницькому районі є три готелі, туристична база “Черемош”, притулок “Німчич”, база відпочинку “Зелені Пагорби”, дитячий табір “Юність”, що готові надати послуги тим хто відвідає національний парк.

Назва закладу

Контакт

Профіль закладу

Кількість місць

Туристична база “Черемош” Ткачук Марія Василівна
+380(03730)
21607

Лікува
льно-оздоровчий

135

Пансіонат з лікуванням матері і дитини “Зелені Пагорби” Ватрич Василь Петрович
+380(03730)
21546

Загал
ьно-оздоровчий

220 – з 1 травня по 30 вересня

60 - цілорічно

Пансіонат “Зелені Пагорби”

  • Розташований в екологічно чистому маловничому куточку Буковинських Карпат, на схилі гір національного природного парку “Вижницький”. До послуг відпочиваючих будиночки літнього типу на 2 – 4 особи в кімнаті, а в зимовий період - корпус з автономним опаленням на 60 місць.
  • Для лікування пропонується фізіотерапевтичний кабінет, кабінет масажу, ванни, бювет “Моршинської води”, кімната аерофітотерапії, стоматологічний кабінет, кабінеткисневих коктейлів.
  • Харчування 4-ох разове при необхідності дієтичне.
  • До послуг відпочиваючих бібліотека більярдна, будинок дозвілля. Неподалік на березі річки Виженки, є пляж. Організовуються спортивні заходи та турпоходи в гори.
  • Вартість путівки за 18 днів перебування – 400 грн., та для дітей - 330 грн.

Туристичні маршрути

 1. Притулок “Німчич” – перевал Німчич – урочище “Соколине око” – урочище “Протяте каміння” – урочище “Лужки” – перевал Німчич.
 2. м. Вижницяс. Виженка - урочище “Лужки” – урочище “Протяте каміння” – перевал Німчич – печери Довбуша – м. Вижниця.
 3. м. Вижниця – Мала Виженка – хребет Беньків – долина Сухого – смт. Берегомет.

Широкий діапазон активних та пасивних рекреаційних видів діяльності має місце на території національного парку “Вижницький”. Більшість з них зосереджена у гірському районі, із-за широкого вибору можливостей, які надає ландшафт та прекрасне довкілля. Найбільш популярними тут є прогулянки та пішохідні екскурсії. Під час прогулянок можна поласувати голубикою, малиною, ожиною та суницями. Дуже популярним є збирання грибів, як серед місцевих жителів, так і серед туристів. Також можна покататися на велосипеді по мальовничим гірським та лісовим дорогам. Зимою, поширеним видом спорту є ходьба на лижах. Для цього прокладено декілька маршрутів.

Надзвичайно цікавими є гірські сходження. Найзручніші місця для цього знаходяться біля Протятого Каміння, Соколиного Ока, "Лужків" та Товарниці. . Висота стрімчаків тут сягає 40 — 50 метрів.

На території парку біля Вижниці є місця придатні для спортивного орієнтування. Раніше тут проводився чемпіонат Радянського Союзу із спортивного орієнтування. Розроблені спеціальні карти цього району.

 

 

 
вступ
ландшафти
екоосвіта
джерела
флора
фауна
туризм
історія краю

На початок документу
© 2000-2002 - carpathians.org.ua . Усі права застережені
© дизайн 2000-2002 - carpathians.org.ua
© фотографії 2000-2002 - carpathians.org.ua