Інформаційний фонд WETI Заповідні території українських карпат
Пишіть Нам Поможіть ! Сторінка Відгуків На першу сторінку
    головна / карпатський біосферний  
 
    Зміст    

       
Контакти:

вул. Красне Плесо, 77 м. Рахів, Закарпатська обл., Україна, 90600 Тел/факс: +380 (3132) 22193
e-mail: cbr@rakhiv.ukrtel.net

Контактна особа: Волощук Іван Іванович, завідувач відділу поширення екологічних знань, рекреації і туризму.
тел. (дом.): +380 (3132) 21431.

Розміщення:
Реклама: Самая детальная информация wd40 купить оптом у нас. . databet
 

Музей екології гір

В Карпатському біосферному заповіднику створено інформаційний еколого-освітній та історико-культурний осередок — Музей екології гір та історії природокористування в Українських Карпатах, діяльність якого спрямована на вирішення екологічних проблем регіону шляхом підвищення загального рівня культури, в першу чергу екологічної, місцевого населення та відвідувачів краю.

Унікальний для України музейний комплекс формують еколого-освітня експозиція та інформаційний центр. Експозиція складається з двох органічно поєднаних розділів – “Природа Карпат” та “Природокористування в Українських Карпатах”. У межах першого розділу в екологічному розрізі подається інформація про історію Карпатських гір, їх геологію, геоморфологію, основні типи ландшафтів, рослинний і тваринний світ, а також про гори загалом - як своєрідні феномени природи.

В другій частині експозиції розкрита тема природокористування в Українських Карпатах - від початків колонізації до наших днів, а також бачення перспектив розвитку регіону. В основу історичної частини експозицiї покладено вплив природно-географiчних умов рiзних регiонiв Українських Карпат на формування системи природокористування етносiв, якi їх населяють. В експозицiї висвiтлюються також iншi етнографiчнi елементи, якi не мають безпосереднього вiдношення до природокористування - архiтектура, одяг, побут, народнi промисли, мистецтво тощо.

Інформаційний центр служить для збору, опрацювання та поширення актуальної екологічної інформації, ведення просвітницької та пропагандистької діяльності, проведення різноманітних екологічних акцій та заходів: круглих столів, лекцій, семінарів, зустрічей тощо. Одне з основних завдань центру - унаочнення та візуалізація важливої інформації, її популяризація і тиражування.

 

 




вступ
ландшафти
водний режим
флора
фауна
екоосвіта
туризм
музей екології гір
публікації

 

На початок документу
© 2000-2002 - carpathians.org.ua . Усі права застережені
© дизайн 2000-2002 - carpathians.org.ua
© фотографії 2000-2002 - carpathians.org.ua