Інформаційний фонд WETI Заповідні території українських карпат
Пишіть Нам Поможіть ! Сторінка Відгуків На першу сторінку
    головна / синевир  
 
    Зміст    

       
Контакти:

НПП "Синевир"
с. Синевир-Остірки,
Міжгірський р-н.,
Закарпатсько обл.,
Україна, 90041
тел. +380 (3146) 93418
e-mail: head@males.uzhgorod.ua


Розміщення:
Реклама: Корпоративы киев проведение корпоративов. . Виагра таблетки режим дозирования и способ применения таблетки doctor-stvol.com.
 

Музей лісу і сплаву

Музей лісу і сплавуНа Чорній Ріці в минулому столітті була збудована гребля для сплаву лісу з гір у долину. Документи свідчать, що під час її будівництва від спалахів епідемій і тяжкої праці загинуло багато робітників. Спочатку гребля не мала покрівлі, кілька разів її ремонтували та вдосконалювали. Реставраційні роботи було проведено у 1973 році. Але більшість конструкцій досі не змінювались, хоча встановлена понад 100 років тому.

На штучному озері перед унікальною гідротехнічною спорудою обладнано плаваючий бокор. На протилежному березі стоїть колиба – житло лісозаготівельників у дорадянський час.

Тепер на цій греблі створено єдиний у Європі музей лісосплаву, в якому експонуються старовинні знаряддя праці відважних лісорубів та плотогонів-бокорашів. Тут можна побачити їхні побутові та житлові приміщення, відпочити на греблі, милуючись чудовими краєвидами, вдихаючи цілюще повітря. Звідси можна почати подорож і у найпотаємніші куточки природи "Синевиру".

 вступ
ландшафти
річки та озера
флора
фауна
агротуризм
рекреація
туризм
музей
центр Трембіта


На початок документу
© 2000-2002 - carpathians.org.ua . Усі права застережені
© дизайн 2000-2002 - carpathians.org.ua
© фотографії 2000-2002 - carpathians.org.ua