Інформаційний фонд WETI Заповідні території українських карпат
Пишіть Нам Поможіть ! Сторінка Відгуків На першу сторінку
    головна / ужанський  
 
    Зміст    

       
Контакт:

вул. Шевченка, 54.,
с.м.т. Великий Березний,
Закарпатська обл., Україна.
тел . факс (03135) 2 10 37
ел. пошта

Розміщення:
Реклама:
 

Туризм

Наявні в Ужанській долині гірські краєвиди і мінеральні джерела традиційно використовуються для рекреації та туризму.Ще на початку 20 століття у кожному селі були притулки для туристів, розроблені численні маршрути. В селі Ужок на базі мінеральних джерел існували два санаторних будинки з 30 купальнями і військова лікарня, п’ять вілл на 60 ліжок, а також липовий парк з бронзовою статуєю під назвою “Геркулес”, а також мінеральні джерела з поетичними назвами : “Марча”, “Бела”, “Ласло”. На жаль, жорстокі бої Першої Світової війни залишили від них лише руїни. Однак і в часи Чехословацької республіки з 1919 по 1939 первозданна природа краю приваблювала любителів природи і особливо вчених, які розуміли унікальність цього краю і прикладали немало зусиль для розширення існуючих і створення нових резерватів природи, проводили дослідження, закладали пробні ділянки для довгострокового моніторингу.

Рекреаційно - туристичний потенціал Ужанського парку досить великий. Населені пункти розташовані в мальовничих гірських долинах, сполучені залізницею і шосейними дорогами і тому легко доступні, а також віддалені від промислових підприємств. В гірських селах збереглися традиційний побут, ремесла, культура, кухня. В агротехніці не використовуються хімічні засоби, тому продукти харчування є екологічно чистими.

В зимовий період любителям гірськолижного відпочинку пропонуються гірськолижні бази “Красія” та “Щербин”.

За останні роки на території парку з’явилося немало приватних кафе, ресторанів і готелів, які за оформленням і рівнем обслуговування відносяться до високого гатунку.

Турбаза “Дубовий Гай”

Відпочинок в усі пори року.

Послуги:

  • Ресторан
  • Бар
  • Російська лазня
  • Прокат гірських лиж
  • Теніс
  • Більярд

До Ваших послуг 14 номерів з усіма зручностями. В 7-ми кілометрах від турбази – гора Красія, з підйомником і лижною трасою довжиною 3000 м.

Контакт:

с. Кострино
Великоберезянський район,
Закарпатська обл.
Тел. +380 (03135) 37218
Анна Михайлівна Василенко

 

 
вступ
ландшафти
річки
флора
фауна
туризм
історія краю

На початок документу
© 2000-2002 - carpathians.org.ua . Усі права застережені
© дизайн 2000-2002 - carpathians.org.ua
© фотографії 2000-2002 - carpathians.org.ua